UPOZORNĚNÍ: Vážení klienti, informace k distribuci 1 Kg stříbrné mince ČNB neleznete na stránce 10 000 Kč. Prodejna PRAHA otevřeno 8:00-16:00 z důvodu nemoci.
Zlatovna Investiční zlato Mince

Výkup stříbra

VÝKUP INVESTIČNÍHO STŘÍBRO

Výkup stříbrných slitků u nás probíhá tak snadno jako jejich prodej. Investiční stříbrné mince a slitky, které jste zakoupili u nás můžeme vykoupit obratem za cenu uváděnou na našich stránkách. Vykupujeme nejen námi prodané investiční mince a slitky z produkce certifikovaného švýcarského rafinéra Argor Heraeus SA. Přehled těchto slitků naleznete na této stránce.

nadstandartní výkup stříbra.

Akceptujeme i značky PAMP a Valcambi. Za individálních podmínek vykupujeme i slitky jiných prodejců. Výkupní cena se mění každý den v závislosti na aktuální ceně stříbra. Je uvedena na katalogových listech slitků spolu s prodejní cenou.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2021 Zlatovna a.s.