KTO SME

Gold bars
Zlatovna je najväčším českým predajcom investičného zlata. Zameriava sa na priamy predaj obchodníkom a investorom, ktorí majú záujem o nákup drahých kovov. Naše vhodne umiestnené obchodné centrum je ľahko dostupné pre zákazníkov z Českej a Slovenskej republiky.
Zlato
Sme oficiálnym partnerom Českej národnej banky, Národnej banky Slovenska a Pražskej mincovne. Na český trh s drahými kovmi dodávame starostlivo vybrané tyčinky a prúty. Bestsellermi sú značky Argor-Heraeus, Pamp, Munze Oesterreich a Viedenský filharmóniker.
KDE SME
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2023 Zlatovna a.s.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...